Blog Yazarı Olmak İster misin?

Kaleminize güveniyorsanız, bloğumuzda özgürce web, hosting, teknoloji ve programlama dilleri üzerine makale yazabilirsiniz. Bizde sizi sürekli hediye kuponlar ile ödüllendiririz. Blog Yaz!


Web Tasarım Fiyatları Ve Güncel Rakamlar

Web Tasarım Fiyatları Ve Güncel Rakamlar

Tahmini okuma 2dakika 16 saniye Görüntülenme:144

Web tasarım ve site çalışmalarında rakamlar gerçekten inanılmaz bir şekilde seyrediyor. Bu yazımızda sizlere net bir rakam vermemiz elbette söz konusu değil ancak piyasadaki fiyatların ortalamasını sizinle buluşturmak ve incelemelerimizi de buna göre yapmak istiyoruz. İlginçtir ki 100 liraya da site hazırlayanlar var, 1000 liraya da ve hatta daha yüksek rakamlara da… Kaliteyi arıyorsanız ve daha profesyonel bir web sitesine ihtiyacınız varsa eğer bütçelerinizi biraz daha yüksek tutmanız gerekiyor. Eğer ajansımızın hazırladığı örnek çalışmaları incelerseniz içinize sinen örnekler olduğunu sizler de göreceksiniz. Örnek çalışmalarımızın yanı sıra detayları öğrenmek isterseniz de yetkili isimler ile iletişime geçebilirsiniz.

Web sitesi fiyatları İstanbul gibi bir arama ile sektördeki diğer ajansların ve şahısların sundukları rakamları da detaylı bir şekilde görebilir ve en azından kıyaslamalarınızı da daha doğru bir şekilde yapabilirsiniz. Sizler de profesyonel bir site oluşturmak ve sahip olmak istiyorsanız eğer yazımızın başında da belirttiğimiz gibi bütçelerinizi daha yüksek belirlemeniz gerekiyor. Elbette daha ucuza ve daha az bütçeye de hizmet alabilirsiniz ancak sahip olacağınız web sitesi hem sizleri hem de müşterilerinizi çok fazla tatmin etmeyecektir.

Web Siteleri Online Kimliklerinizdir

 

Web siteleri, online dünyada sizi tanıtan ve insanların sizler hakkında fikir almasını sağlayan özel kimliklerdir. Markaların web sitelerini incelerseniz eğer bu konuda ne kadar hassas bir duruş sergilediklerini ve ne kadar profesyonel çalışmalar ile karşınıza çıktığını sizler de görebilirsiniz. Online kimliklerinizi daha kusursuz bir şekilde hazırlatmak ve daha profesyonel bir şekilde insanlara hitap etmek isterseniz eğer sizler de harekete geçebilir ve ajans yetkili isimleri ile iletişim kurabilirsiniz. Fiyat ve konu ile ilgili daha detaylı bilgiler vereceklerinden emin olabilirsiniz. Sektörde uzun süredir varız ve diğer firmalardan daha kaliteli çalışmalar sunduğumuzu da eklemek isteriz. Dilerseniz örnek çalışmalarımıza göz atabilir ve bu çalışmaları değerlendirerek sizler de fikir sahi olabilirsiniz. Her geçen gün daha fazla insana hitap ediyor ve müşteri portföyümüzü de güçlü bir şekilde genişletmeyi başarıyoruz.


5 yıl önce Özkan Işık tarafından yazıldı. Son güncelleme 07.11.2020 20:52
Blogtan Son Yazılar
Yükleniyor

Yeni Ürünlerden İlk Siz Haberdar Olun!

Şimdi abone olarak yeni ürün ve indirim kampanyalarından anında faydalanın!

veya üye olmak isteyebilirsiniz

Üye Ol