img
Ömürlük Lisans (Önerilen)1.000,00₺

Yıllık Lisans500,00₺

Açık Kaynak + Satış Hakkı10.000,00₺

Yayınlanma4 yıl önce

Son Güncellenme4 ay önce

Versiyon2.09

Görüntülenme21K

30 Değerlendirme
Lisans Yönetim Scripti 2

Lisans Yönetim Scripti 2, mevcut script ve temalarınızı lisanslamaya yarar. Php ile kodlanmıştır, yalnızca php ile kodlanan script ve temalarınızı lisanslayarak koruma altına alır. Kurulum için alanadı, host ve veritabanına ihtiyaç duyar. Scripti aynı anda tek bir alan adında ömür boyu kullanabilirsiniz. Dilediğiniz kadar alan adı değiştirmekte özgürsünüz. Başlangıç seviyesinde bile olsa php bilgisi gerektirir. Bu ürün daha önce ki Lisans Yönetim Scripti adlı ürünün devamı niteliğinde olmayıp, tamamen yeni ve farklı bir yazılımdır. Eski ürüne sahip olanlar ücretsiz geçiş yapabilirler. Diğer ürün ile yoluna devam etmek isteyen müşterilerimiz dilerlerse sitemiz ile olan lisans bağını koparıp kapalı lisans dosyasına sahip olabilirler. İletişim kanallarımızdan bu konuda destek alabilirsiniz.

Php lisanslama scripti bir şifreleyici değildir. Şifreleme işlemlerinizi ioncube gibi php şifreleme yapam algoritmalar ile şifreleyebilirsiniz, php lisanslama işlemleriniz için önerilir.

ÖNEMLİ GÜNCELLEME

Lisansladığınız sitelere eklemiş olduğunuz fonksiyon kodu daha kısa, daha hızlı, daha kullanışlı

JSON Formatta debug modu

Telegram ile anında ihbar bildirimi

Bilgilendirme

Lisans Yönetim Scripti Yöncü ve Cenuta adlı hosting firmalarında güvenlik duvarı koruma sebebiyle çalışmamaktadır! Bu hosting firmalarıyla çalışan müşterilerimiz güvenlik duvarı korumasını kaldırtmalıdırlar.

Nedir?

-Wordpress,  Joomla gibi siteler için yaptığınız temaları ve php özel scriptlerinizi lisanslar yalnızca sizin izin verdiğiniz alanadlarında bu ürünlerin çalışmasını sağlar.

Nasıl yapar?

-Size ait ürüne özel bir kod üretir. Kodu ürününüze entegre edersiniz ardından yönetim panelinizden hangi alanadında çalışmasına müsaade ettiyseniz sadece o alanadlarında çalışır. Lisanslanan site, satın alacağınız bu yazlımla irtibat kurar yani curl ile bir istek gönderir. Bu isteğe olumlu-olumsuz bir yanıt döner. Dönen bu cevaba göre lisanslanan site çalışmayı sürdürür veya sürdürmez. Ancak bu kontrolü sizin belirlediğiniz aralıklarda yapar.


 Lisansladığım Siteye Uzaktan Neler Yapabilirim?(Hiç bir ftp bilgisi, şifre gerekmeksizin)

-Lisansladığınız sitenin, lisanslı alanadını değiştirebilirsiniz.

-Lisalanan sitenin lisans kontrolünü hangi aralıklarda yapabileceğini değiştirebilirsiniz.

-Süreli bir lisans yaptıysanız bitiş tarihini değiştirebilir, süresiz ise bir bitiş tarihi ekleyebilirsiniz.

-Ek fonksiyonlar ile lisans sitede istediğiniz bir yazıyı gösterebilirsiniz.

Bu yazılım, süreli ve süresiz lisanslama seçenekleri sunarak sınırsız lisanslama imkanı sağlıyor. Böylece, ürünlerinizi istediğiniz şekilde lisanslayabilirsiniz.

Yazılım, lisansladığınız script veya temaları uzaktan kontrol etme özelliğiyle sunucunuza gereksiz yük bindirmiyor. Dilediğiniz zaman aralıklarıyla lisanslı ürünlerinizi kontrol ettirebilirsiniz.

Yönetim panelinden dilediğiniz kadar yönetici atayabilir ve ürünü ortak kullanabilirsiniz. Bu sayede, işbirliği yaparak lisanslama sürecini daha kolay yönetebilirsiniz.

Telegram ile entegrasyon sağlayan gizli bir kanal, lisans ihbarlarını anlık olarak bildirebilir. Böylece, lisans ihlallerini hızlı bir şekilde tespit edebilir ve önlem alabilirsiniz.

Mobil uyumluluk, müşterilerinizin satın aldıkları scriptlerin lisanslanıp lisanslanmadığını sisteminize üye olmadan sorgulama yapmasını sağlar. Bu kullanıcı dostu özellik, müşteri memnuniyetini artırır.

Kaçak kullanımlar için özel bir uyarı sayfası mevcuttur ve yönetim panelinden düzenlenebilir. Bu sayede, lisans ihlallerini tespit eden kullanıcılara uygun bir uyarı mesajı gösterilebilir.

Footer bölümünde altbilgi lisanslaması yapabilirsiniz. Bu, ürünlerinize özgü lisans bilgilerini görüntülemenize olanak sağlar.

Online PHP encoder (şifreleyici) ile scriptlerinizi güvenli bir şekilde şifreleyebilirsiniz. Bu da ürünlerinizi kopyalanmaya karşı korur.

Lisanslanan alan adlarının lisans süresi hesaplanarak tabloya yansıtılır. Böylece, hangi alan adlarının lisansının ne zaman biteceğini veya süresinin ne kadar geçtiğini kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Lisans süresi biten alan adları silinmez, ancak işlevsel olarak lisans sonlanır. Bu sayede, cron işlemlerine ihtiyaç duymadan lisans yönetimini sağlayabilirsiniz.

JavaScript Embed özelliği ile lisanslı sitenize uzaktan HTML+CSS kod yazabilir ve çalıştırabilirsiniz. Bu, sitenize dinamik özellikler eklemenizi sağlar.

Sorgulanan ve lisanslı olmayan alan adlarını yönetim panelinden görüntüleyebilir ve silebilirsiniz. Sadece sorgulanan alan adı lisanslı değilse kayıt altına alınır ve aynı alan adı tekrar kaydedilemez. Bu sayede, lisanssız alan adlarını etkin bir şekilde tespit edebilir ve müdahalede bulunabilirsiniz. Bu süreç dakikada bir kayıt gerçekleştirilerek lisans ihlallerini güncel tutar.

Anasayfada son bir hafta içinde lisansı bitecek olan alan adları listelenir. Bu sayede, lisans süresi dolmak üzere olan alan adlarını önceden görebilir ve gerekli önlemleri alabilirsiniz.

Yazılım, kullanıcıların tercihine göre 6 farklı tema renk seçeneği sunar. Bu sayede, kullanıcılar arayüzü kendi zevklerine uygun şekilde özelleştirebilirler.

Son olarak, önemli bir güncellemeyle birlikte, bu yazılımı kurulu olan siteniz tamamen kapansa bile lisansladığınız siteler bundan etkilenmez. Bu özellik sayesinde, sitenizin kapatılması durumunda dahi lisanslanmış ürünleriniz sorunsuz bir şekilde çalışmaya devam eder.

Yeni lisans yönetim scripti, kapsamlı özellikleriyle lisanslama sürecini kolaylaştırır ve kontrolü sağlar. Lisanslama işlemlerini etkin bir şekilde yönetebilir, lisans ihlallerini tespit edebilir ve müşteri memnuniyetini artırabilirsiniz. Bu yenilikçi yazılım, lisans yönetimi konusunda size büyük kolaylık sağlayacaktır.

Lisans Yönetim Scripti 2, toplam 136 müşterimiz tarafından aktif olarak kullanılmaktadır. Yönetim paneli de dahil olmak üzere tamamen mobil uyumlu kullanıcı dostu ve arama motoru dostu bir yapıya sahiptir.

Lisans Yönetim Scripti 2 ürünü hakkında daha önce sorulmuş sorulara göz atmak isterseniz Sıkça Sorulan Sorular sayfasını ziyaret edebilir veya yorumlar kısmından faydalanabilirsiniz. Satış öncesi destek için tıklayın.

Buna benzer diğer web tasarımlarımıza göz atmak için Yönetim kategorisine bakınız.

 • Sınırsız lisanslama yapabilirsiniz. (Süreli ve süresiz olarak tanımlayabilirsiniz.)
 • Lisansladığınız ürünleri uzaktan aktif-pasif yapabilirsiniz.
 • Sunucunuza gereksiz yük bindirmez. Lisanslı script veya temalarınızı dilediğiniz zaman aralıklarıyla kontrol yaptırabilirsiniz.
 • Dilediğiniz kadar yönetici atayabilir ve ürünü ortak kullanabilirsiniz.
 • Telegram ile anlık gizli kanalınıza lisans ihbarlarını bildirir.
 • Mobil uyumludur.
 • Kaçak kullanımlar için uyarı sayfası mevcuttur. Uyarı sayfası yönetim panelindendüzenlenebilirdir.
 • Müşterileriniz satın aldıkları scriptlerin lisanslanıp lisanslanmadığını sisteminize üye olmadan sorgulama yapabilir.
 • Footer diye tabir edilen kısımda, altbilgi lisanslaması yapabilirsiniz.
 • Online php encoder (şifreleyici) mevcuttur.
 • Lisanslanan alanadının, lisansının bitmesine ne kadar zaman kaldığı veya lisans süresinin ne kadar geçtiği hesaplanarak tabloya yansıtılır.
 • Lisans süresi biten alanadı silinmez işlevsel olarak lisans sonlanır. Crona ihtiyaç duymaz.
 • Java Script Embed ile lisanslı siteye uzaktan html+css kod yazıp çalıştırabilme.
 • Sorgulanan ve lisanslı olmayan alanadlarını admin panelinden görebilir silebilirsin. Yalnızca sorgulanan alanadı lisanslı değilse kayıt altına alınır, kayıt olan alanadı tekrar kayıt edilemez. Bir dakikada bir kayıt gerçekleşir.
 • Son bir haftada lisansı bitecek olanlar anasayfanızda listelenir.
 • 6 farklı tema renk seçeneği
 • Önemli Güncelleme:artık, bu yazılımı kurmuş olduğunuz siteniz tamamen kapansa bile lisansladığınız siteler etkilenmezler!

İlk Yorumu Yapan Sen Ol!

Benzer Ürünler

Vip Tema Web Ajans Yazılımı

Profesyonel ve her yönü ile kontrol edilebilir gelişmiş çok özellikli ajans yazılımıdır. İşte öne çıkan özellikler.

 • PAYTR Ödeme Entegrasyonu
 • SHIPY Ödeme Entegrasyonu
 • WHM Hosting Satış Entegrasyonu
 • Domain Sorgulama/Satış Entegrasyonu
 • Google Authenticator
 • SMS 2 Faktörlü Doğrulama
 • Net Gsm SMS Entegrasyonu
 • İleti Merkezi SMS Entegrasyonu
 • İnteraktif SMS Entegrasyonu
 • Mas GSM SMS Entegrasyonu
img